Siz dost kalın, biz yönetelim
  • Bizi Arayın +90 (531) 834 40 69
  • Karamanlı mahallesi, Mutlu Sokak No : 14 A-21 (Özdiyaliz Karşısı)

Yaban Temizlik -Yönetim

Bolu Yaban Temizlik Ailesi, hizmet kalitesini garanti edecek bir temizlik şirketi olarak temizlik ihtiyaçlarınızı her zaman her yerde karşılayacak durumda ve tecrübeli çalışma arkadaşlarına sahiptir.

Yaban Temizlik olarak profesyonel bir temizlik şirketi olarak halı yıkama, koltuk yıkama, inşaat sonrası temizlik, ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, cami temizliği, fabrika temizliği, banka temizliği, apartman temizliği, site temizliği ve yönetim alanlarında hizmet vermekteyiz.

KURUMSAL PROFİL

Profesyonel Site Yönetimi, Apartman Temizliği ve Halı Yıkama

MİSYON

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak. Temizlik ürünleri ile ilgili her türlü ihtiyaçlar için beklenenden fazlasını vererek sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyene ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

VİZYON

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik sektöründeki en iyi firması olmak. Temizlik ürünleri ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek. bu sayede müşterilerimize ve personellerimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

ÇALIŞAN MUTLULUĞU

Yaban Temizlik çalışanlarının refah seviyesine sosyal haklarına sahip çıkarak kocaman bir aile olma felsefeni kendine ilke edinerek hayatına devam etmektedir.

YENİLİKÇİ

Her zaman güvenilir ürün kalitesi sunan Yaban Temizlik gelişmelere paralel olarak yatırım politikasıyla müşterilerin sadece bugün değil gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamaya hazır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İlk günden bugüne kadar ön planda tutan ve yenilikçi teknoloji anlayışı ile yılların tecrübesini birleştiren Yaban Temizlik; güvenilir, hijyenik ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Bizimle İletişime Geç
Yaban Temizlik

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin!